Letni dodatek dla każdego faceta – nerki męskie

Męska moda przez wiele lat była niedocenianą gałęzią przemysłu modowego. Twórczość projektantów jednak powróciła na właściwe tory myślenia i od kilku sezonów, również męskie salony mody zasypywane są nowościami.

Męskie nerki- dodatek wielkich gwiazd?

Nerki męskie lansowane przez gwiazdy od wielu lat stanowią najgorętszy dodatek lata. Ich wielkość, uniwersalny charakter oraz możliwość personalizacji sprawiają, że są one wybierane przez coraz większą liczbę mężczyzn w każdym wieku.

Renesans saszetek nerek męskich

Kupno saszetek nerek męskich przez kilkadziesiąt lat było zarezerwowane wyłącznie dla panów w wieku powyżej 50 lat. Brzydkie, niekształtne i pozbawione wdzięku nerki towarzyszyły im jako organizery na pieniądze i dokumenty. Zajęcie się przez kreatorów mody tym typem torby sprawił, że aktualnie sprzedawane modele charakteryzują się ponadczasowym dizajnem.

Gdzie, kupić nerkę?

Męskie nerki saszetki ze względu na swoją popularność, zdobyć można w bardzo wielu punktach sprzedaży. Szeroką gamą produktów cieszą się nie tylko sklepy sieciowe, ale również małe manufaktury DIY.

Nerki męskie ze sklepu 7Store.pl świetnie dopełnią, zarówno sportową, jak i casualową stylizację. Materiał, z którego są wykonane dopasować można do charakteru ubioru w każdej sytuacji.