New Balance 1500 – ponadczasowa kolekcja butów sportowych

Osoby lubiące chodzić w butach sportowych lub używające ich do uprawiania rozmaitych dyscyplin sportowych na pewno znają firmę New Balance. To amerykańska firma o pond stuletniej tradycji, która produkuje buty, odzież i dodatki, ale to właśnie z produkcji obuwia słynie na całym świecie. A powodów, dla których wiele osób wybiera buty New Balance jest co najmniej kilka.

Duży wybór butów New Balance

Firma ma w ofercie wiele kolekcji obuwia, a w nich wiele modeli. Buty te mogą nosić zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Poza butami dla dorosłych firma oferuje obuwie dla młodzieży oraz dla dzieci. Buty New Balance podzielone są na kolekcje, którym nadawane są numery. Wiele z kolekcji tej firmy stało się wręcz legendarnych. Jedną z nich jest kolekcja New Balance 1500, której reedycja miała miejsce w 2017 roku.

New Balance 1500 – seria butów znana od lat

Po raz pierwszy kolekcja ta została wypuszczona rynek w 1988 roku. Dzięki oryginalnemu krojowi oraz wysokiej jakości zyskała sobie dużą popularność i renomę. W przypadku butów New Balance 1500 firma postanowiła wypuścić reedycję i znów wprowadzić do sprzedaży to obuwie. Choć wygląd został dopasowany do obecnych trendów, to w przypadku kolekcji 1500 New Balance udało się zachować pierwotny jej charakter.